ТОВ «Водоканал-сервіс» дбає про епідеміологічну безпеку !

З метою попередження розповсюдження коронавірусної інфекції у ТОВ «Водоканал-сервіс» вживаються усі можливі протиепідеміологічні заходи. Шановні абоненти! Повідомляємо, що до 31 грудня 2020 року,прийом відвідувачів не проводиться. У разі необхідності – вхід до Центру обслуговування клієнтів без захисної маски заборонено!!! Користуйтесь онлайн-сервісами : електронною поштою vodokanalserv@ukr.net та особистим кабінетом https://pay.vodokanal-service.kiev.ua/. Телефон кол-центру : (044) 337-21-42 (43) Дякуємо за розуміння!

Шановні захисники України!

Ви є достойними нащадками українського козацтва! Щиро зичимо вам міцного здоров’я, незламного духу та мирного неба! Також сердечно вітаємо всіх із особливим Днем для українців – святом Пресвятої Покрови – єдиним релігійним святом, яке є одночасно національно-патріотичним та державним. У сьогоднішніх нелегких обставинах життя українського народу ми просимо Пресвятої Владичиці її Покрову над нами. Бажаємо усім нам козацьких вчинків, звитяг і глибокої духовності. Нехай прагнення відстоювати свою волю та незалежність і надалі буде неодмінною рисою українців!

ТОВ «Водоканал-сервіс» дбає про епідеміологічну безпеку !

Повідомляємо, що з 1 вересня до 1 жовтня, прийом відвідувачів тимчасово не проводиться. ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОЧАТОК ПРИЙМУ ВІДВІДУВАЧІВ, ДНІ ТА ГОДИНИ БУДЕ ПОВІДОМЛЕНО ДОДАТКОВО. У разі необхідності – вхід до Центру обслуговування клієнтів без захисної маски заборонено!!! Користуйтесь онлайн-сервісами : електронною поштою vodokanalserv@ukr.net та особистим кабінетом https://pay.vodokanal-service.kiev.ua/. Телефон кол-центру : (044) 337-21-42 (43) Дякуємо за розуміння!

З Днем Незалежності, Україно!

У серцях народу України серпнева блакить неба і жовтогарячий зерновий лан зливаються барвами української державності в символ свободи та праці. Творімо історію під знаменням рідного прапору! З нагоди річниці Незалежності бажаємо сили, правди, миру й злагоди! Нехай кожен прийдешній день буде наповнений радісними митями! Натхнення всім українцям, щастя і гармонії! Тепла та нових досягнень! Любіть Україну всім серцем! Любіть її простори, її мову, її вітер, її трави… З Днем Незалежності!

Щиро вітаємо вас з визначним національним святом – Днем Конституції України!

Нехай ця урочиста подія, що відкрила громадянам України широкі перспективи для всебічного розвитку, особистісної самореалізації, створила можливості для утвердження національної свідомості народу, його консолідації на основі громадянського суспільства, сповнює вас життєдайною силою, натхненням, спонукає до новаторських ідей, їх успішної реалізації у професійній царині. Бажаємо успіхів і плідної праці на благо українського народу. Хай мир і злагода сприяють подальшій розбудові в нашій країні правової держави. Зі святом вас, дорогі співвітчизники!

Водоканал-сервіс запустив чат ботів

Шановні клієнти, ми запустили новий додаток. Ним став чат-бот у Telegram та Viber зі зручним функціоналом. Більше не потрібно очікувати з’єднання з оператором, щоб передати показники та отримати баланс по рахункам. Рішення про запуск чат-ботів продиктоване часом і, врешті, ми зобов’язані бути там, де є наші клієнти. Це QR код боту з сервісу Telegram, який необхідно відсканувати для застосування. Це QR код боту з сервісу Viber, який необхідно відсканувати для застосування. Також, для зручного з’єднання…