Шановні абоненти ТОВ «Водоканал-сервіс»!!!

Доводимо до Вашого відому , что в зв’язку зі змінами реквізитів Товариства поточні рахунки не зможуть приймати платежі! Відповідно до цього, просимо не проводити оплату за комунальні послуги!!!! Нові реквізити будуть повідомлені протягом 7-10 днів! Пеня, за не своєчасну оплату комунальних послуг за травень 2021 року, нараховуватись не буде! Дякуємо за розуміння!                                                  З повагою,    ТОВ «Водоканал-сервіс»

Вітаємо з Великоднем!

Щиро вітаємо з Великоднем! Це свято перемоги життя над смертю, духовного розквіту, гармонії і радості. Бажаємо всім міцного здоров`я,  добра, родинного  тепла та сімейного затишку! Бережіть своє здоров`я та дбайте про безпеку рідних та близьких. Миру, злагоди і щастя! Христос Воскрес!

Вітаємо з новорічними святами!

Рік, що минає, був для всіх нас важким, повним випробувань та викликів. Але разом з тим, це був чудовий період єднання, взаємодопомоги, нестандартних рішень і людяності. Разом з вами ми наполегливо працювали, набували досвіду, докладали максимум зусиль та вкладали душу у те, що робимо. Нехай новорічні свята будуть радісними і щедрим та принесуть до оселі добробут, мир і злагоду. Хай 2021 рік буде роком дивовижних змін, нових можливостей і досягнень, наповнений яскравими подіями і фінансовими…

ТОВ «Водоканал-сервіс» дбає про епідеміологічну безпеку !

З метою попередження розповсюдження коронавірусної інфекції у ТОВ «Водоканал-сервіс» вживаються усі можливі протиепідеміологічні заходи. Шановні абоненти! Повідомляємо, що до моменту закінчення карантинних заходів, прийом відвідувачів не проводиться. У разі необхідності – вхід до Центру обслуговування клієнтів без захисної маски заборонено!!! Користуйтесь онлайн-сервісами : електронною поштою vodokanalserv@ukr.net та особистим кабінетом https://pay.vodokanal-service.kiev.ua/. Телефон кол-центру : (044) 337-21-42 (43) Дякуємо за розуміння!

Шановні захисники України!

Ви є достойними нащадками українського козацтва! Щиро зичимо вам міцного здоров’я, незламного духу та мирного неба! Також сердечно вітаємо всіх із особливим Днем для українців – святом Пресвятої Покрови – єдиним релігійним святом, яке є одночасно національно-патріотичним та державним. У сьогоднішніх нелегких обставинах життя українського народу ми просимо Пресвятої Владичиці її Покрову над нами. Бажаємо усім нам козацьких вчинків, звитяг і глибокої духовності. Нехай прагнення відстоювати свою волю та незалежність і надалі буде неодмінною рисою українців!

ТОВ «Водоканал-сервіс» дбає про епідеміологічну безпеку !

Повідомляємо, що з 1 вересня до 1 жовтня, прийом відвідувачів тимчасово не проводиться. ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОЧАТОК ПРИЙМУ ВІДВІДУВАЧІВ, ДНІ ТА ГОДИНИ БУДЕ ПОВІДОМЛЕНО ДОДАТКОВО. У разі необхідності – вхід до Центру обслуговування клієнтів без захисної маски заборонено!!! Користуйтесь онлайн-сервісами : електронною поштою vodokanalserv@ukr.net та особистим кабінетом https://pay.vodokanal-service.kiev.ua/. Телефон кол-центру : (044) 337-21-42 (43) Дякуємо за розуміння!